Kovařík: Volební kampaň za hranicí slušnosti

9. 9. 2020

Jsem pobouřen, zrovna jako mnozí občané Dačic. Jak jsme vás informovali dne 7. září článkem „Dačice: Jihočeská KSČM nezapomíná na tisíckrát ověřené: BÝT VIDĚT A SLYŠET“. Kandidáti KSČM instalovali billboard před velkoprodejnou Penny v Dačicích a ten byl asi po dvou dnech poškozen.

Rozhodně nesouhlasím s poškozenám a se způsobem případného nesouhlasu s KSČM , jak byl „výtvarně“ vyjádřen domalovávkou na billboardu kandidátů KSČM. Nesouhlas se dá jistě vyjádřit kultivovanějším způsobem. Tento projev považuji za nedospělé a primitivní vyjádření zřejmě mladého občana, (ne)vychovaného „demokrata“ zřejmě podlehnuvšího některým zkratkovitým mediálním vyjádřením politiků na okraji slušného politického spektra. Jistě mu jde i tak odpustit. Co však se způsobenou škodou?


Aktualizace: k 23,00 hod.

„V tento moment registrujeme několik zničených reklamních ploch v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Jindřichově Hradci a Dačicích. Škoda, kterou pachatelé způsobili, určitě přesáhne pět tisíc korun,“ shrnula předsedkyně krajského výboru KSČM a kandidátka do Zastupitelstva Jihočeského kraje Alena Nohavová.

(Zdroj https://budejcka.drbna.cz/zpravy/politika/28517-komunistum-kdosi-nici-pr...

Fotogalerie

Autor: 
jkm foto: Radek Nejezchleb
Zdroj: 
Vlastní