Prodloužení nouzového stavu v ČR výměnou za dostavbu Dukovan ruskou firmou Rosatom?

27. 3. 2021

Prodloužení nouzového stavu v ČR výměnou za dostavbu Dukovan ruskou firmou Rosatom? Odveta Američanů za fiasko summitu ministrů zahraničí NATO, na kterém se nepodařilo zablokovat dostavbu Nord Stream 2 s plynem pro Německo a Českou republiku! Američané volají politikům v Evropě uprostřed noci, vyhrožují jim a varují před hegemonií Německa, které se stane hlavním distributorem plynu pro země EU! Rusové mají nejlepší nabídku pro Dukovany a budou dodávat i plyn z Nord Stream 2 přes EUGAL do ČR! Američané jsou vztekem bez sebe, jejich marionety v ČR tak začaly obviňovat Babiše ze kšeftu s KSČM!

Česká republika se během pátku ocitla v dalším neuvěřitelném skandálu. Poslanci ODS a několik členů Demobloku obvinilo vládu Andreje Babiše, ministra průmyslu Karla Havlíčka a KSČM ze spiknutí a ohrožení bezpečnosti ČR, protože KSČM se prý dohodla [1] s Andrejem Babišem na tom, že podpoří prodloužení nouzového stavu v ČR o dalších 14 dnů do 11. dubna, a to výměnou za to, že ruská společnost Rosatom zůstane v tendru o dostavbu Dukovan, přičemž ministr průmyslu Karel Havlíček měl už ruské firmě poslat bezpečnostní dokumentaci Dukovan.

...Dostali jsme do redakce pikantní informaci. Američané prý volají už dokonce uprostřed noci některým českým politikům...

A to hlavně kvůli tomu, aby Rosatom mohl nacenit a vykalkulovat nabídku na dostavbu elektrárny. ODS to označila za ohrožení národní bezpečnosti a chce kvůli tomu svolat jednání bezpečnostního výboru sněmovny. A právě výměnou za tuto službu prý KSČM slíbila podporu prodloužení nouzového stavu o 2 týdny. Američané jsou v koncích, protože toto už není nic jiného než naprosté zoufalství. Středeční (24.3.) fiasko summitu ministrů zahraničí členských zemí NATO má tak další pokračování.

Na tomto summitu [2] se ministři zahraničí sice na jedné straně dohodli na společném postupu proti údajně vzrůstající ruské agresi, ale na straně druhé se vůbec nedohodli na zastavení dostavby plynovodu Nord Stream 2, který bude dopravovat ruský zemní plyn z Ruska do Německa, což je noční můra Washingtonu, která se ani nedá popsat. Německo se totiž po spuštění plynovodu stane největším distribučním uzlem zemního plynu v celé Evropské unii a Německo získá mohutnou kontrolní páku na všech ostatních 26 členských zemí EU, protože kdo nebude zadobře s Berlínem, nebude mít plyn. Američané dosud úzkostlivě tají svoji hrůzu z Nord Stream 2, protože vůbec nejde o Rusko a ruský vliv, ale Američané se bojí mocenské dominance Berlína poté, co bude zprovozněna tato přímá plynová tepna z Ruska. A teď si představte, že do tohoto plánu B amerických neoconů vhodí plány komunisté, kteří si prý údajně s Andrejem Babišem vykšeftovali prodloužení nouzového stavu o 14 dní výměnou za to, že ruský Rosatom zůstane v tendru na Dukovany, a dokonce už dostal i plány a výkresy Dukovan, aby mohl přichystat projekt, kalkulaci a cenovou nabídku. Dovedete si představit, co se asi stalo na americké ambasádě v Praze v tu chvíli?  Celý článek zde:

Zdroj: https://aeronet.cz/news/prodlouzeni-nouzoveho-stavu-v-cr-vymenou-za-dost...

Autor: 
VK
Zdroj: 
https://aeronet.cz/