OBČAN K. NEŽIJE

25. 7. 2021

PROLOG

Proroctví Přemysla oráče předpovědělo, že český národ bude vždy rozdělen. Polovina bude vzkvétat a polovina bude hynout. Tato předpověď se již naplňuje celá století. Uvědomil jsem si to, když jsem četl ty dva články s názory na úmrtí Petra Kellnera. Rozhodl jsem se zveřejnit jejich srovnání, protože taková dávka závisti a nenávisti je zarážející. Úmyslně uvádím jako první, ten článek, který byl zveřejněn čtyři měsíce po smrti Petra Kellnera. Ten druhý byl zveřejněn bezprostředně po jeho smrti. Dovolil jsem si oba články krátce okomentovat.

JAKUB PATOČKA napsal článek Občan K nežije ( název jsem si vypůjčil) a zveřejnil dne 9.7.2021. Začal klasickým úvodem, že smrt Petra Kellnera je pro jeho blízké ránou a důvodem k hlubokému zármutku.  Je to neupřímné a vysoce farizejské, neboť jen o řádku dál uvádí, že občan Petr Kellner zahynul při ZHÝRALÉ ZÁBAVĚ NA ALJAŠCE.

O skonu Petra Kellnera se mluví, jako by se jednalo o ztrátu pro českou společnost, a to je zhola nepřijatelné. Svůj majetek získal od loupežnické vlády ODS, která mimo jiné ukradla i listopadovou revoluci. Počátkem byla Česká pojišťovna, kterou získal za pomoci KOČÁRNÍKA, jeho projekt Home Credit na drobné půjčky zanechal tisíce životů zničených lichvou.

Jeho cesta je cestou vlastizrádce na cestě od sovětského socialismu k postsovětské OLIGARCHII. Ochočil si prezidenta Miloše Zemana v zájmu svých kšeftů v Rusku a Číně. Tak zrazoval české zájmy ve prospěch Ruska a Číny.

Demokracie je veřejná diskuse a podívejte se na Kellnerův živelný odpor vystupovat veřejně. Veřejně nevystupoval a své názory tajil. Demolice hotelu PRAHA bylo jeho jediné veřejné vystoupení.

Na titulní stránce Deníku N ze dne 30.03.2021 bylo uvedeno, že Petr Kellner vytvořil větší impérium než Baťa, ale veřejně nevystupoval. Petr Kellner nebyl DEMOKRAT. Svobodu si pletl se svévolí a jak řekl Václav Havel jedná se o mafiánský kapitalismus. V současnosti se však už jedná o postsovětskou oligarchii, na kterou přistoupil i Andrej Babiš, ŽE VYPOŘÁDÁNÍ KELLNEROVA DĚDICTVÍ BUDE MÍT NA SMĚŘOVÁNÍ ČESKÝCH ZEMÍ VELKÝ VLIV. TO JE NESPORNÉ.

Jakuba Patočku nezajímalo co bylo příčinou havárie vrtulníku ve které letěl Petr Kellner. Celou záležitost shrnul, že šlo o zhýralou zábavu. TENTO DRUHÝ článek je z tohoto hlediska daleko závažnější. Petr Kellner zahynul dne 27.03.2021 a článek AERONETU byl zveřejněn jen několik dní po jeho smrti. Redakce Aeronetu uvedla, že získala od ruských novinářů za jejich článek INFORMACE JAKO NAPROSTOU BOMBU zdrcujícího kalibru a na základě toho byl zveřejněn jejich článek.

Celé to začalo již v 90. letech minulého století, když se Petr Kellner postavil do čela privatizačního gigantu PPF, který se začal orientovat na Ruskou federaci a Čínu. Vybudoval si ekonomicko-politické vazby na kapitány průmyslu (oligarchy) a s jejich pomocí od roku 2000 i na vládu a Vladimíra Putina. Kellner má v Rusku a Číně vůbec největší investiční portfolio ze všech investičních fondů z celého bývalého bloku.

Petr Kellner věnoval značné úsilí silnému lobingu na ochranu svých investic v Rusku a Číně v nejvyšších pozicích české státní moci v Praze. Kelner začal překážet. Začalo to v roce 2018 kdy česká BIS počala spolupracovat s britskou MI-6 a americkou CIC na zpravodajské hře se Sergejem Skripalem a Novičokem. Následovalo odsouzení ruské agrese. Kellner a PPF reagovali v mohutné protiofenzivě. Již tehdy tlačily tajné služby USA na ukončení diplomatických vztahů mezi ČR a Ruskem, ale neúspěšně.

V roce 2019 vypukla mohutná protičínská operace proti firmě HUAWEI. Zákaz používání výrobků této firmy v USA a Británii. Tvrdě zasáhl Petra Kellnera a zde prohrál. Rozhodl se, že prodá svou firmu CETIN na burze. Jednalo se o největší telekomunikační společnost ve Střední a Východní Evropě. PROHRÁL BITVU O 5 G SÍTĚ.

Kellner se zřítil s helikoptérou dne 27.03.2021 na ledovci Knik na Aljašce. Došlo k úmrtí hlavní postavy usilující o udržení normálních vztahů mezi ČR a Ruskou federací. Nejsou důkazy zda Petra Kellnera zabili přímo Američané, máme však ověřené informace, že skupina lidí v té době na Aljašce byla identifikována jako operativní assety ( aktiva-majetek) americké CIC v době těsně před smrtí Petra Kellnera.

MŮJ KOMENTÁŘ:

Jakub Patočka nepokrytě vítá smrt Petra Kellnera a doufá, že to změní směřování českého státu. Jinak je to snůška závisti a nenávisti. Jakub Patočka záviděl, že se jeho parta nedostala tam kam Petr Kellner. Obvinění Kellnera a presidenta Zemana ze zrady a poškozování zájmu České republiky je mimo jakoukoliv diskusi.  Škodovka také obchoduje s Ruskem a Čínou a nikdo o nich neříká, že jsou zrádci.

Článek AERONETU je daleko závažnější, protože jsou ohroženy diplomatické vztahy s Ruskou federací.  Za důkaz je možné považovat i skutečnost, že před smrtí Petra Kellnera byl vztah s Ruskem normální až na generála Petra Pavla, který označil Rusko za nepřítele. Po jeho smrti začal z naší strany přímo útok na naše vztahy s Ruskem. Vznikla kauza Vrbětice (17.04.21) a všechno co s tím souvisí. Žádost o náhradu 650 mil. Kč. Rusko údajně žádá omluvu před celým světem nebo budou diplomatické styky přerušeny.

MŮŽEME STOPROCENTNĚ VĚŘIT POUZE VZÁJEMNÉMU VYHOŠTĚNÍ DIPLOMATŮ A PODÁNÍ MEMORANDA O ŠKODĚ. NA DALŠÍ VÝVOJ SI MUSÍME POČKAT, ŽE TO TAKTO NEZŮSTANE TO SI DOVOLUJI TVRDIT.

V Písku dne 25.července 2021                                    JUDr. Josef Šlehobr

                                                                    Článek jsem zveřejnil na své stránce fb dne 25.7.2021

 

Autor: 
JUDr. Josef Šlehobr
Zdroj: 
fb