Zaútočí jako první. Pohltit východní Evropu a Rusko včetně neposlušných

20. 2. 2019

Na obrázku názorně vidíme to, co nám jako souhrnný stav mainsream neřekne. Kdo nevidí onu asymetrii měl navštívit očního lékaře.

Z rozmístnění vojenských základen USA odvodíme lehce silovou snahu ovládat svět a přípravu na vojenská napadení těch zemí, které by se nechtěly podřídit. Admirál John Richardson na konferenci Atlantic Council například prohlásil, že Rusko a Čína vedou agresivní politiku. Rozuměj, nechtějí být "ovce" a nechtějí se podřídit americké rozpínavosti. Navrhuje například vézt ofenzivní akce na Azovském moři, odvozeno analogicky i v Jihočínském moři.  Na otázku bývalého náměstka generálního sekretáře NATO Alexandra Vershbowa, jak by taková odpověď měla vypadat, Richardson prohlásil, že „přišel čas udeřit jako první“. Tím přiznávají, že lhali ... Je v takovém případě obrana napadených zemí legitivní?

Aktuální a nepřetržitá politika USA - pohltit východní Evropu a Rusko včetně neposlušných  

Tak se byť jinými slovy vyjádřil bývalý ministr zahraničí Jaroslav Šedivý u příležitosti 20. výročí vstupu České republiky do NATO. Přímo bezelstně vyjádřil nové agresivní cíle další americké politiky bývalý americký prezident Bill Clinton při vyjednávání o přistoupení ČR k NATO.

 „Studená válka je za námi, ale nebezpečí zůstává (…) Rozšířené NATO bude lépe odstrašovat budoucí možné agresory (…) NATO nemůže udržovat starou železnou oponu jako svou trvalou východní hranici. Našim cílem zůstává vytvoření prvně v dějinách nerozdělené demokratické a mírumilovné Evropy."

A náš diplomat Jaroslav Šedivý se pozastavil nad tím, jak se v té době na rozšiřování NATO s nevolí dívala a dívá Moskva.

Do těchto plánů zapadá i americké úsilí úsilí o rozparcelování Ruska na nesvéprávné ministáty ... Ale o tom někdy příště.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201902189240514-byvaly-ministr...

vojenska_pritomnost.jpg

Autor: 
jk
Zdroj: 
https://ceskoaktualne.cz/